Služby

Služby

01/ Tisk fotografií

Obdarujte sebe a své blízké velkoformátovou fotografií. Získáte tak jedinečnou dekoraci a zároveň hodnotný obraz. Všechny zde objednané fotografie jsou opatřeny mým podpisem a pořadovým číslem a jsou vytištěny na nejkvalitnější současné fotopapíry. Po 100 prodaných kusech je snímek vyřazen z prodeje. Formát a maximální možná velikost tisku se liší u každé jednotlivé fotografie. Kontaktujte mě prosím přímo přes kontaktní formulář na těchto stránkách, abych vám mohl s výběrem fotografie pomoct.

02/ Licencování fotografií

Líbí se vám některá z fotografií a chtěli byste ji použít pro prezentaci svých výrobků, služeb, webových stránek či k propagačním účelům? Kontaktujte mě prosím, budu se snažit vyjít vstříc vašim požadavkům. Hledáte snímky pro charitativní nebo environmentálně-naučné projekty? Popište mi prosím svůj záměr, rád vám poskytnu v takovém případě své snímky zcela zdarma.

03/ Veřejné přednášky

Pokud hledáte speakera pro akci v rámci fotoklubu, festivalů či konferencí, neváhejte mě kontaktovat. Jste zástupce školy či neziskové organizace v Moravskoslezském kraji? Napište mi prosím, jsem schopen přednášet v rámci projektových či mimoškolních aktivit pro studenty i laickou veřejnost.

Ceník fotografie

36 x 24 cm ........................... 2 490 CZK
90 x 60 cm ........................... 4 990 CZK
150 x 100 cm ....................... 9 990 CZK

Při koupi více než 5 fotografií rád poskytnu množstevní slevu.Fotografická kniha

Fotografická kniha
KRAJINA VE FOTOGRAFII

Chcete si vychutnat mé snímky v knižní podobě? Můžete si objednat mou knihu Deset let fotografem s průřezem mých nejlepších fotografií.

Cena 890,-
Fotografická kniha